Usługi

Sprawdź czym się zajmujemy

Usługi

Więcej informacji o działalności firmy Bailey Flexwork znajdą Państwo na stronie: https://www.baileyflexwork.eu/

 

Pracownicy, którzy realizują nasze kontrakty są wysoko wykwalifikowani w następujących obszarach:

  • instalacji i dezinstalacji rusztowań przemysłowych,
  • prac mechanicznych i budowy statków,
  • prac izolacyjnych,
  • prac ogólno konstrukcyjnych.
Usługi

Nasze doświadczenie w obszarze prac monterskich na rusztowaniach, zdobyte podczas realizacji wielu projektów dla największych rafinerii w Belgii i Holandii jest gwarancją najwyższej jakości usług.

Zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów, organizujemy szkolenia załóg i certyfikacje na obszarze naszych własnych Centrów Szkoleniowych. Wszystkie te działania podejmujemy po to, by sprostać wymaganiom klientów, dlatego też oferujemy do ciągłej dyspozycji wysoko wykwalifikowaną i bardzo doświadczoną kadrę wraz z wszystkimi certyfikatami wymaganymi na dany projekt.

Usługi

W zależności od wymagań klienta jesteśmy w stanie zagwarantować w elastyczny sposób efektywne usługi. Dla każdego klienta mamy indywidualne podejście. Staramy się oferować elastyczne warunki współpracy, by umożliwić budowę i rozwój długotrwałych relacji pomiędzy pracodawcą a pracownikiem.

Monterzy rusztowań

Zakończyliśmy z sukcesem wiele projektów w Europie w zakresie prac monterskich na rusztowaniach przemysłowych. Od kilkunastu lat współpracujemy ze stałą grupą pracowników, których cechuje bardzo duże doświadczenie i jakość wykonywanej pracy. To doświadczenie jest przekazywane następnej generacji monterów rusztowań w naszym Centrum Szkoleniowo-Testowym, gdzie pracownicy mogą uzyskać certyfikaty VCA/SCC. Dzięki temu jesteśmy w stanie poradzić sobie jako firma ze wszystkimi aspektami prac monterskich na rusztowaniach. Nie ma dla nas wyzwań, które byłyby dla nas zbyt duże.

Monterzy Izolacji Przemysłowych

Dla naszych pracowników żadna lokalizacja przestrzenna ani zastosowania nie są zaskoczeniem. Posiadamy specjalistów w różnych dziedzinach izolacji: budowy statków, zastosowań budowlanych i przemysłowych. Bailey Industries zapewnia, że dostarczamy odpowiednich pracowników do wykonania prac, którzy pracują zgodnie z życzeniami i wymogami bezpieczeństwa.

Malarze przemysłowi

W związku z naszymi projektami wykonywanymi przy pracach monterskich na rusztowaniach, odnotowaliśmy zapotrzebowanie na malarzy przemysłowych. My, jako Bailey Industries, zapewniamy również takie usługi. Nasi wysoko wykwalifikowani szkoleniowcy koncentrują się na znajdowaniu najlepszych rozwiązań, używając najbardziej skutecznych metod i dostarczając najwyższą jakość. Zwracamy szczególną uwagę aby przy naszych projektach praca odbywała się z zachowaniem wszystkich wymogów bezpieczeństwa.

Elektrycy

Bailey Industries zamierza dostarczać pełny zakres usług elektrycznych dla sektora przemysłowego, budowy statków i budownictwa. Nasza główna specjalizacja, to zakres instalacji Nisko i Średnio – napięciowych. Gotowe pod klucz instalacje elektryczne są w różnych formach zamawiane przez klientów. Zazwyczaj oznacza to, że kompletny projekt, prace inżynierskie i montażowe są przekazywane dla wykonawcy, który działa jako główny wykonawca. Istnieje na rynku niewiele firm, które mogą dostarczać taki zakres usług i być przy tym skuteczne. Zazwyczaj tylko 2 z wymienionych 3 wymogów są spełnione: czas, cena i jakość. W celu zoptymalizowania kosztów i skoncentrowaniu się na przewadze konkurencyjnej, korzystanie z podwykonawców, takich jak Bailey Industries jest kluczowe. Razem z rzetelnym partnerem, prace montażowe mogą być podzlecone, a główny wykonawca może skupić się na zadaniach podstawowych. Bailey Industries zapewnia doświadczoną i certyfikowaną kadrę do instalacji, utrzymania i obsługi Państwa nisko i średnio napięciowych instalacji. Elektrycy pracują w niżej wymienionych zakresach prac: Prace przy rozkładaniu kabli Montaż i instalacja sprzętu elektronicznego Prace wykończeniowe.

Każdy przemysł posiada różne normy i standardy, przykładowo na lądzie bądź na morzu – jednakże podstawa pozostaje taka sama. Bailey Industries do każdego klienta podchodzi z indywidualnym podejściem, tak by upewnić się, że sprostamy wszystkim oczekiwaniom. Dokumenty techniczne, lista okablowania, planowanie i kwestie BHP są podstawą do dopasowania pomiędzy obiema stronami, co pomaga postawić fundamenty pod skuteczne wdrożenie projektu.

Mechanicy

Mamy do dyspozycji wielu ślusarzy . Wszyscy posiadają certyfikat VCA, a większość z nich jest przeszkolona w zakresie odczytywania rysunków technicznych. Nasi nowi pracownicy przechodzą przez szkolenia w naszym Centrum Szkoleniowo-Testowym na Litwie i w Polsce, tak by byli wszechstronnie wyszkoleni i gotowi do sprostania nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Usługi płacowe

Oferujemy także usługi płacowe indywidualnie dostosowane to poszczególnych wymagań klienta. Nasza profesjonalna i bardzo doświadczona kadra jest gwarancją zapewniania wszystkich formalnych i prawnych warunków w obszarze wynagrodzeń i zatrudnienia w każdym kraju reprezentowanym przez klienta.

Co więcej, zapewniamy także szeroki zakres usług audytorskich i doradczych związanych z zapewnieniem zgodności prawnej lokalnych warunków zatrudnienia i płac.

Usługi płacowe

Nasze wszechstronne usługi obejmują (miesięcznie):

Naliczanie płac
Kalkulacje potrąceń z wynagrodzeń i wynagrodzeń netto
Dokonywanie płatności na konta bankowe pracowników
Naliczanie i odprowadzanie podatków, ubezpieczeń społecznych, składek zdrowotnych
Zakwaterowanie pracowników
Services included
Generowanie wszechstronnych raportów dla instytucji
Kompletowanie dokumentacji pracowniczych
Indywidualna asysta przy koordynacji projektów
Świadczenie usług rekrutacyjnych
Szkolenia kadr