O nas

Działamy w wielu krajach

Bailey Industries i Bailey Flexwork

logo

Bailey Industries jest najszybciej rosnącym podwykonawcą prac w zakresie montażu rusztowań, izolacji, prac mechanicznych, budowy statków oraz elektryki inżynieryjnej, działającym obecnie na terenie Polski, Litwy, Rumunii, Holandii i Belgii.

Bailey Flexwork jest najszybciej rosnącym podwykonawcą prac w zakresie produkcji, logistyki, transportu i przemysłu morskiego.

Więcej informacji: https://www.baileyflexwork.eu/

Bailey - o nas
O nas

Funkcjonując przez wiele lat pod kilkoma różnym nazwami, zdecydowaliśmy się połączyć nasze działalności pod jedną nazwą Bailey Industries.

Ciągły i dynamiczny wzrost naszej firmy wskazuje na wysoką jakość naszych usług i produktywność naszych pracowników z jednoczesnym zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Nasze biura są zlokalizowane w Polsce, Holandii, Rumunii i na Litwie.

Większość naszych działalności skupia się w następujących sektorach przemysłowych:

  • przemysł energetyczny,
  • przemysł petrochemiczny,
  • budownictwo,
  • budowa statków.

Specjalizujemy się w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy realizują umowy dotyczące montażu i demontażu systemów rusztowań przemysłowych, malowaniem instalacji przemysłowych oraz dopasowywaniem systemów rur dla klientów reprezentujących przemysły naftowy i petrochemiczny, jak również producentów nawozów sztucznych i związków kwasowych.

Nasze doświadczenie w obszarze prac monterskich na rusztowaniach, zdobyte podczas realizacji wielu projektów dla największych rafinerii w Belgii i Holandii jest gwarancją najwyższej jakości usług. Zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów, organizujemy szkolenia załóg i certyfikacje na obszarze naszego własnego centrum treningowo-szkoleniowego.

Aby sprostać wymaganiom klientów, oferujemy do ciągłej dyspozycji wysoko wykwalifikowaną i bardzo doświadczoną kadrę pracowników wraz z wszystkimi certyfikatami wymaganymi na określonych projektach:

  • VCVA
  • HSE
  • DNV-A/B

W zależności od wymagań klienta jesteśmy w stanie zagwarantować efektywne i elastyczne usługi. Dla każdego klienta mamy indywidualne podejście. Staramy się oferować elastyczne warunki współpracy, by umożliwić budowę i rozwój długotrwałych relacji pomiędzy pracodawcą a pracownikiem.

O nas