Centra Szkoleniowo – Testowe

Kwalifikacja jest priorytetem

Centra Szkoleniowo – Testowe

Centra Szkoleniowo – Testowe

W celu zaspokojenia potrzeb zarówno naszych klientów jak osób chcących rozwijać i zdobywać nowe umiejętności, utworzyliśmy 2 centra szkoleniowe dla monterów rusztowań przemysłowych i Monterów Izolacji Przemysłowej.

W Naszych Centrach Treningowych posiadamy doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów, którzy przygotowują naszych kursantów do pracy na określonych stanowiskach. Naszym zadaniem jest przygotowanie wszystkich kursantów tak, aby po ukończeniu kursów mogli oni pracować w zawodzie montera rusztowań, czy izolatora przemysłowego. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe w zakresie zajęć teoretycznych jak i praktycznych, które są najważniejszą częścią naszego kursu.

Podczas szkolenia, przygotowujemy naszych kursantów do zdania egzaminu w celu uzyskania certyfikatu bezpieczeństwa VCA, który jest niezbędny do podjęcia pracy w Belgii i Holandii. Certyfikat ten jest gwarancją dla naszych klientów, że nasi pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę na temat obowiązujących zasad bezpieczeństwa i wiedzą jak wykonywać pracę zgodnie z obowiązującymi regulacjami. Certyfikat VCA jest ważny przez 10 lat i zapewnia bezpieczne zatrudnienie na terenie Belgii i Holandii.

Nasze Centra Treningowe są zlokalizowane w Opolu w Opolskim Centrum Logistycznym. Oferujemy zakwaterowanie dla naszych kursantów, którzy przyjeżdżają na kurs z innych miast i krajów.

Kurs dla Izolatorów trwa 7 dni, a kurs dla monterów rusztowań przemysłowych w całości trwa 14 dni.

Training Center

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń aby otrzymać więcej informacji:

+48 698 111 775